Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.
[1]
2
3
AllPOKAŻ WSZYSTKIE
Dune
Cena od 3599,-
Bello
Cena od 2899,-
Piero
Cena od 3599,-
Ones
Cena od 2799,-
Contenza
Cena od 4299,-
Abaco
Cena od 2999,-
Le Noir
Cena od 3449,-
Vibe
Cena od 3299,-
[1]
2
3
AllPOKAŻ WSZYSTKIE

Narożniki skórzane i materiałowe

Mówi się, że najlepszym towarzyszem człowieka są piękne i niebanalne wnętrza. To właśnie one zaspokajają nasze estetyczne potrzeby i podnoszą jakość codziennego życia. Jesteśmy firmą, która podobnie jak Państwo ceni sobie rzeczy piękne i wyjątkowe. W specjalnie przygotowanej przez nas ofercie, obok wspaniałych kompletów wypoczynkowych, posiadamy także narożniki skórzane, wykonane z najlepszych gatunkowo skór.

Narożniki dna najbardziej wymagających

Dbając o zadowolenie wszystkich naszych Klientów, oferujemy narożniki skórzane odwołujące się do wyrafinowanej klasyki, jak i w wydaniu bardziej nowoczesnym. Swoim Klientom proponujemy narożniki skórzane utrzymane w stonowanej kolorystyce takiej, jak beże, czy brązy, a także w kolorach nieco bardziej odważnych, intensywnych, mocno przyciągających wzrok, jak czernie i zielenie. Jesteśmy przekonani, że nasze produkty będą doskonałym dodatkiem do wnętrz Państwa domów, wnosząc do nich nutkę luksusu i prestiżu. Zapraszamy!

platnosci.pl facebook